Klub Seniora w Kicinie

Klub Jutrzenka w Kicinie, ul. Nowe Osiedle 2

Członkiem Klubu Seniora przy Gminnym Ośrodku Kultury SOKÓŁ może zostać osoba z terenu Gminy Czerwonak, która ukończyła 60 rok życia i poszukuje miejsca do spędzania czasu wolnego w miłym towarzystwie.

W Klubie można spotkać znajome osoby, lepiej ich poznać oraz spotkać nowych towarzyszy. Spotkania odbywają się cyklicznie i dają możliwość rozwijania swoich zdolności i poszerzania zainteresowań. Poza integracją przy kawie czy herbacie, w trakcie spotkań można pograć w gry planszowe bądź wziąć udział w ciekawej prelekcji prowadzonej przez zapraszane osoby.

Uczestnicy Klubu mają do dyspozycji wiele pracowni, w tym: plastyczną, muzyczną, taneczną,  zajęcia z jogi. Wszystkie pracownie są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Ponadto w ramach klubu organizowane są imprezy z okazji Świąt, rocznic, okazjonalne wyjazdy do kina, teatru, na koncerty. Chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy z innymi instytucjami  na terenie gminy np. z Nadleśnictwem, szkołami. Jesteśmy aktywni i zaprzeczamy stereotypom, że starsze osoby są ‘zamknięte’ i niedostępne.

Środa

Piątek

Sobota

Uniwersytet III Wieku- wykłady 2021/22

Startujemy z zapisami na nową edycję czerwonackiego Uniwersytetu III Wieku. Oferta tematycznych spotkań prowadzonych przez wykwalifikowanych wykładowców cieszy się niegasnącą popularnością wśród seniorów z gminy Czerwonak.

Czytaj więcej »

Zapisy na zajęcia 2021/22

https://gok-sokol.pl/wp-content/uploads/2021/08/spot-warsztaty-z-GOK-sokol-wer.4.mp4 Gminny Ośrodek Kultury Sokół informuje, że zapisy na zajęcia rozpoczną się 1 września. Same zajęcia rozpoczynamy w połowie września (w siedzibie GOK Sokół w

Czytaj więcej »
X