Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Psychologia mówi o tym, że człowiek rozwija się całe życie. Ważne żeby aktywnie włączać się w różne zajęcia, spotykać z innymi ludźmi, integrować z lokalną społecznością.

Kluby seniora dają taką możliwość – na spotkaniach integracyjnych będzie szansa na poznanie bliżej innych uczestników oraz odkrywanie siebie, swoich nowych zainteresowań czy nabywanie nowych umiejętności. Będzie czas zarówno na spokojne celebrowanie kawy czy herbaty i pogaduszki z innymi uczestnikami spotkań, jak i na dynamiczne i niesamowicie wciągające grupowe gry planszowe.

Spotkania w klubach to również czas na poznawanie ludzi z pasją, zapraszanych z prelekcją/ zdjęciami. Czas na poszerzanie swojej wiedzy na temat otaczającego nas świata, na ćwiczenia pamięci, zadbanie o sprawność naszego umysłu. W ramach prelekcji poruszane są tematy związane z naszym bezpieczeństwem, zdrowiem, ze sztuką czy szeroko rozumianą kulturą oraz naturą.

Spotkania prowadzone są w przyjaznej atmosferze, z otwartością na potrzeby oraz z dbałością o komfortowe samopoczucie uczestników.

X