Pracownicy

Joanna Szalbierz-Kędzierska dyrektor, joanna@gok-sokol.pl
Maciej Posanow główny księgowy, kadry, maciej@gok-sokol.pl
Magdalena Patuła-Kopka sekretariat, koordynacja, sekretariat@gok-sokol.pl
Angelika Kociemba (urlop)


GOK “SOKÓŁ” w Czerwonaku

Sylwia Rubach opiekun Klubów Seniora, sylwia@gok-sokol.pl
Joanna Synowiec pracownia plastyczna dla dzieci, jsynowiec@gok-sokol.pl
Małgorzata Fabian-Stamm pracownia malarstwa i rysunku, gosia.f@gok-sokol.pl
Anna Rozmianiec pracownia teatralna dla dorosłych
Remigiusz Wojciechowski pracownia muzyczna,  remigiusz@gok-sokol.pl
Tomasz Stamm – obsługa techniczna, tomek@gok-sokol.pl


CENTRUM KULTURY i REKREACJI w Koziegłowach

Lidia Pludra-Przewoźna kierownik działu organizacji imprez i PR, lidka@gok-sokol.pl

Joanna Urbaniak organizacja imprez, PR, j.urbaniak@gok-sokol.pl
Katarzyna Jurczyńska pracownia teatralna dla dzieci
Anna Rozmianiec pracownia teatralna dla młodzieży

Weronika Woźniak grupy zabawowe, weronika.bin@gmail.com
Joanna Synowiec pracownia plastyczna, jsynowiec@gok-sokol.pl
Adam Szulc obsługa techniczna, adam@gok-sokol.pl


KLUB “KOGUCIK” w Potaszach

Natalia Gilicka opiekun Klubu, pracownia teatralna i plastyczna, natalia@gok-sokol.pl

KLUB “ISKRA” w Promnicach

Małgorzata Kubska opiekun Klubu, gimnastyka, pracownia komputerowa, m.kubska@gok-sokol.pl 
Natalia Gilicka  pracownia plastyczna, natalia@gok-sokol.pl


KLUB “JUTRZENKA” w Kicinie

Małgorzata Fabian-Stamm opiekun Klubu, pracownia plastyczna, gosia.f@gok-sokol.pl

Weronika Woźniak grupy zabawowe, weronika.bin@gmail.com
Sylwia Rubach opiekun Klubów Seniora, sylwia@gok-sokol.pl
Małgorzata Kubska gimnastyka, m.kubska@gok-sokol.pl

Izabela Gałężewska opiekun Klubu, pomoc


KLUB “SŁONECZKO” w Czerwonaku

Dorota Marciniak – opiekun Klubu, zajęcia plastyczne i rękodzielnicze 


WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Anna Beker Jazz Dance Studio
Krystyna Dyba zajęcia taneczne dla Klubów Seniora
Go4Robot
Stanisław Kaczmarek opiekun zespołu śpiewaczego Kwiat Jesieni
Piotr Konieczny opiekun zespołu Ave
Agnieszka Kosiorek język angielski
Jacek Krajewski Tai Chi
Olga Krause-Matelska – zajęcia plastyczne dla Klubów Seniora
Renata Paluszczak-Dutkiewicz joga dla seniorów
Anna Piechowiak zumba fitness
Karolina Piotrowska-Sobczak
 opiekun chóru Arsis
Pracownia Wiatrak – Laboratorium Młodego Badacza
Ewa Sobiak choreograf Teatru Tańca Fleks Step
Alina Waligóra-Bartosiak joga
Henryk Wereda opiekun zespołu śpiewaczego Z Nadwarciańskich Łąk

wrzesień, 2020

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak Wydarzeń

X