Skiba ciągle na wolności – Stand Up Comedy

Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc i pisania przebojów (takich jak Makumba, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni) Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak “Świat według kiepskich”, Król Przedmieścia” czy “Daleko od noszy”.
Stand Up Comedy to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków, a to wszystko w programie Skiba Ciągle Na Wolności
Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi?
Przed wami człowiek, który nie zna słów “tabu”, “cenzura” i “polityczna poprawność”, słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym…Krzysiek Skiba!!! Czeka Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury.
GOK Sokół zaprasza 8 września o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Bilety w cenie 30,00 zł można nabyć w biurach GOK Sokół w Koziegłowach i Czerwonaku oraz na portalu bilety24.pl
Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X