Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Skiba ciągle na wolności – Stand Up Comedy

Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc i pisania przebojów (takich jak Makumba, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni) Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak “Świat według kiepskich”, Król Przedmieścia” czy “Daleko od noszy”.
Stand Up Comedy to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków, a to wszystko w programie Skiba Ciągle Na Wolności
Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi?
Przed wami człowiek, który nie zna słów “tabu”, “cenzura” i “polityczna poprawność”, słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym…Krzysiek Skiba!!! Czeka Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury.
GOK Sokół zaprasza 8 września o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Bilety w cenie 30,00 zł można nabyć w biurach GOK Sokół w Koziegłowach i Czerwonaku oraz na portalu bilety24.pl
Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Udostępnij

X