Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Stanisława Celińska – koncert

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na KONCERT STANISŁAWY CELIŃSKIEJ z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Koncert znanej i cenionej Stanisławy Celińskiej z towarzyszącym Jej od lat zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na które składają się największe przeboje artystki z ostatnich lat.
Utwory te są przesycone miłością, najskrytszymi pragnieniami i tęsknotami, co czyni je niezwykle poruszającymi. Ta niepowtarzalna i wyjątkowa pieśniarka potrafi swoim talentem oczarować słuchaczy w każdym wieku.
Dzięki emocjonalnemu przesłaniu odzwierciedlonemu w cudownych, poetyckich słowach oraz wspaniałemu zestawieniu nut, koncert ten daje wytchnienie i skłania do zadumy. Jest on antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie czy pochmurny dzień.
Wyjątkowe teksty utworów, które dają ukojenie, spokój i wsparcie oraz składają się na ten niezapomniany koncert, wyszły spod pióra Stanisławy Celińskiej.
Za kompozycje i aranżacje, które potrafią zawładnąć wyobraźnią, odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Ten duet to gwarancja wspaniałego klimatu oraz niepowtarzalnych chwil.
Skład zespołu muzycznego:
Wojciech Olszewski – fortepian, instrumenty klawiszowe
Kuba Frydrych – gitara
Krzysztof Samela – kontrabas
Julia Muraszko – skrzypce
Jakub Marciniak – saksofon
Janusz Muraszko – akordeon
Maciej Muraszko – perkusja, instrumenty perkusyjne
 
Bilety w cenie 70,00 zł dostępne są w biurach GOK Sokół w Czerwonaku, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.

Udostępnij

X