Wybierz kulturę

lipiec, 2023

27lip19:0020:00Mobilna Kultura - koncert w plenerze przy Klubie Jutrzenka

Szczegóły wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury Sokół już po raz trzeci zaprasza na wydarzenia w ramach Mobilnej Kultury czyli kameralnych koncertów plenerowych.
Czekamy na Was w każdy czwartek lipca o godzinie 19.00 na terenach przyległych do naszych filii.
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny 🙂
👉 27 lipca godz. 19:00 Klub Jutrzenka w Kicinie- GOLDEN COLLECTIVE
Zespół, który porwie każdego. W zasadzie nie ma sztywnej daty powstania grupy Golden Collective. Zaczęło się od tego, że grupa przyjaciół ze szkoły postanowiła pojechać nad morze celem pogrania w nadbałtyckich kurortach, łącząc pasję z wypoczynkiem. Od tego czasu mają na koncie kilkadziesiąt występów w całym kraju, w tym support przed Papa D i Agnieszką Chylińską. Od 6 lat trzon zespołu pozostaje ten sam – dwie trąbki, dwa puzony, sax baryton i perkusja. Repertuar szeroki – od jazzu przez twist, do popu idąc.

czwartek 27 lipiec 19:00 - czwartek 27 lipiec 20:00