Mobilna Kultura – koncerty w plenerze po raz trzeci

Gminny Ośrodek Kultury Sokół już po raz trzeci zaprasza na wydarzenia w ramach Mobilnej Kultury czyli kameralnych koncertów plenerowych.
Czekamy na Was w każdy czwartek lipca o godzinie 19.00 na terenach przyległych do naszych filii.
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny 🙂
👉 6 lipca godz. 19:00 Klub Iskra w Promnicach– DUET AKORDEONOWY ART ACC DUO-
Duet ART ACC Michał Cholka i Łukasz Nowakowski to zawodowi akordeoniści. Ich koncerty to energetyczna muzyka rozrywkowa, popularna, taneczna, ludowa ale także odnajdują się w muzyce poważnej. Muzycy zdobywali nagrody na międzynarodowych konkursach akordeonowych oraz brali udział w kursach mistrzowskich, otrzymali stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
👉 13 lipca godz. 19:00 Klub Słoneczko w Czerwonaku –ORKIESTRA NA DUŻYM ROWERZE / Big Bike Orchestra
Sześcioosobowy zespół muzyków, który potrafi zagrać koncert jadąc jednośladem. Półfinaliści XIII edycji programu Mam Talent!
Sześć indywidualności, sześć temperamentów, sześć męskich charakterów wymieszanych ze sobą doprowadziły do stworzenia niepowtarzalnego band’u, który nie kopiuje stylów, czy manier wypracowanych przez geniuszy sceny artystycznej, lecz sam stanowczo toruje drogę przez nieodkryte do tej pory sfery aranżacji muzycznej.
👉 20 lipca godz. 19:00 Klub Kogucik w Potaszach- AROUND THE MOVIE
Podczas koncertu Around The Movie Jan Adamczewski sięga po standardy muzyki filmowej, a także po utwory popularne, które gościły na ekranach filmowych. Muzycy zaprezentują również najbardziej znane utwory polskich seriali telewizyjnych takie jak: Stawka większa niż życie, 40-latek, czy Va Bank w jazzowych aranżacjach.
👉 27 lipca godz. 19:00 Klub Jutrzenka w Kicinie- GOLDEN COLLECTIVE
Zespół, który porwie każdego. W zasadzie nie ma sztywnej daty powstania grupy Golden Collective. Zaczęło się od tego, że grupa przyjaciół ze szkoły postanowiła pojechać nad morze celem pogrania w nadbałtyckich kurortach, łącząc pasję z wypoczynkiem. Od tego czasu mają na koncie kilkadziesiąt występów w całym kraju, w tym support przed Papa D i Agnieszką Chylińską. Od 6 lat trzon zespołu pozostaje ten sam – dwie trąbki, dwa puzony, sax baryton i perkusja. Repertuar szeroki – od jazzu przez twist, do popu idąc.