Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Klub Seniora w Kicinie

Klub Jutrzenka w Kicinie, ul. Nowe Osiedle 2

Członkiem Klubu Seniora przy Gminnym Ośrodku Kultury SOKÓŁ może zostać osoba z terenu Gminy Czerwonak, która ukończyła 60 rok życia i poszukuje miejsca do spędzania czasu wolnego w miłym towarzystwie.

W Klubie można spotkać znajome osoby, lepiej ich poznać oraz spotkać nowych towarzyszy. Spotkania odbywają się cyklicznie i dają możliwość rozwijania swoich zdolności i poszerzania zainteresowań. Poza integracją przy kawie czy herbacie, w trakcie spotkań można pograć w gry planszowe bądź wziąć udział w ciekawej prelekcji prowadzonej przez zapraszane osoby.

Uczestnicy Klubu mają do dyspozycji wiele pracowni, w tym: plastyczną, muzyczną, taneczną,  zajęcia z jogi. Wszystkie pracownie są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Ponadto w ramach klubu organizowane są imprezy z okazji Świąt, rocznic, okazjonalne wyjazdy do kina, teatru, na koncerty. Chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy z innymi instytucjami  na terenie gminy np. z Nadleśnictwem, szkołami. Jesteśmy aktywni i zaprzeczamy stereotypom, że starsze osoby są ‘zamknięte’ i niedostępne.

BROMANCE – spektakl muzyczny

W sobotę 23 września o godzinie 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Scena Robocza zapraszają na spektakl taneczny Bromance w wykonaniu i choreografii Michała Przybyły

Czytaj więcej »
X