Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

czerwiec, 2024

14cze18:0019:30Zakończenie sezonu 2023/24 w GOK Sokół - koncert oraz recital

Więcej

Szczegóły wydarzenia

W piątek 14 czerwca zapraszamy o godzinie 18:00 na koncert zespołu wokalnego Kalejdoskop oraz recital Kingi Kwiatkowskiej i Weroniki Kubiak z zespołu Supermenki działających pod opieką Sylwiany Shobiye.

Zespół wokalny Kalejdoskop zaprezentuje nam koncert kolorowy i różnorodny jak wokaliści, którzy na nim wystąpią. Zespół Kalejdoskop to absolutnie wyjątkowy tygiel temperamentów, życiowych doświadczeń i artystycznych wizji, który ma jeden wspólny mianownik: miłość do muzyki. Podczas tego wydarzenia każdy z wykonawców zaprosi publiczność do swojego muzycznego świata, a wspólne utwory połączą tę niesamowitą mieszankę w barwną, pełną dobrej energii całość.

Kinga Kwiatkowska i Weronika Kubiak to wokalistki na co dzień będące częścią zespołu Supermenki. Zaprezentują się w nowej, bardziej osobistej odsłonie. Kinga i Weronika zapraszają na klimatyczny wieczór przy dźwiękach pianina, podczas którego będzie można usłyszeć nowe aranżacje ukochanych przez nie utworów. To koncert pełen pięknych muzycznych historii, które poruszą, rozbawią i na długo pozostaną w pamięci.

Czas

piątek 14 czerwiec 18:00 - piątek 14 czerwiec 19:30

X