kwiecień, 2020

04kwi10:0014:00Odwołany- VII Wielkanocy Targ Wiejski

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2020 w godzinach od 10:00 do 14:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Wielkanocny Targ Wiejski  to przede wszystkim miejsce  gdzie będzie  można zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła.

Sery, wędliny, miody – te rzeczy na pewno powinny zagościć na wielkanocnych stołach, a ręcznie wykonane przez artystów przedmioty będą się mogły stać wyjątkowym upominkiem.

W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

O godzinie 12.00 zaprezentowany zostanie  dla najmłodszych spektakl- „Owieczka Bella” Teatru Gili Gili. Po spektaklu zaprosimy wszystkie dzieci na warsztaty ozdabiania ekologicznej pisanki, a także  Świąteczne łowy z niespodzianką ( gra terenowa). Do współpracy zaprosiliśmy także Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej Gminy, które zaprezentują tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy oraz przygotują tradycyjne produkty kojarzone z tym właśnie świętem. Klub Kobiet Aktywnych natomiast kontynuować będzie akcję Serce dla Serca, czyli szycie serc dla kobiet po mastektomii.

Serdecznie zapraszamy.

Czas

sobota 4 kwiecień 10:00 - sobota 4 kwiecień 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X