Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

październik, 2019

04paz19:0020:30Recital Piotra Machalicy

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na Recital Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”, który odbędzie się  w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Koncert to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. „Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary i trąbkę, a czasem nawet na akordeon W programie koncertu m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą”, czy „Blue Tango”.

Piotr Machalica to nie tylko znakomity aktor, ale również utalentowany, niezwykle świadomy wokalista. Jest wybitnym interpretatorem, znanym z tego, że tekst piosenki podaje jak nikt inny. Towarzyszyć mu będą:

Michał Walczak – gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki – gitara, walizka vel stopa
Paweł Surman – trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne
Zapraszamy serdecznie na ucztę muzyczną dla uszu oraz duszy – wspomnienie Mistrza – Wojciecha Młynarskiego.

Bilety w cenie 50,00 zł dostępne od 19.08.2019 w CKiR w Koziegłowach, GOK Sokół w Czerwonaku oraz na portalach bilety24.pl, biletyna.pl

Czas

piątek 4 październik 19:00 - piątek 4 październik 20:30

Dodaj komentarz

X