Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

lipiec, 2024

11lip19:0020:00Mobilna Kultura - koncert w plenerze 11 lipca

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury Sokół już po raz czwarty zaprasza na koncerty organizowane w ramach wydarzenia Mobilna Kultura czyli kameralne koncerty plenerowe.
Czekamy na Was w każdy czwartek lipca o godzinie 19:00 przy naszych filiach. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.
✅ 11 lipca godzina 19.00 przy Klubie Kogucik w Potaszach koncert zespołu Happy Jazz Band.
To zespół jazzowy z Poznania, założony w 2015 roku. Składa się z 13 utalentowanych muzyków, absolwentów Poznańskiej Akademii Muzycznej, których pasją jest gra w stylu swing i old jazz, sięgając od utworów Luizy Armstronga po Franka Sinatrę, a także polskich kompozycji, w tym twórczości Andrzeja Zauchy.
W składzie zespołu znajdują się również wspaniali wokaliści Agnieszka Różańska – aktorka współpracująca z Teatrem Nowym oraz Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Sebastian Stieler – wokalista, kontrabasista i producent muzyczny, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, radosnemu usposobieniu dodają wyjątkowego klimatu każdemu występowi.
Oprawa dźwiękowa to efekt współpracy instrumentalistów, w tym sekcji saksofonowej, sekcji dętej blaszanej i sekcji rytmicznej – gdzie warto zwrócić uwagę na doświadczonych muzyków, takich jak pianista Wiesław Stieler, perkusista Marek Surdyk oraz basista Józef Matuszewski, którzy zdobyli w 2023 roku wyróżnienie na nowotomyskim Festiwalu Big-bandów. Happy Jazz Band koncertuje już od wielu lat na scenach wielkopolski promując dobrą energię swingu.

Czas

czwartek 11 lipiec 19:00 - czwartek 11 lipiec 20:00

X