sierpień, 2019

19sie19:0020:00Festiwal Teatralny Na Wolnym Powietrzu

Szczegóły wydarzenia

Festiwal teatralny Na Wolnym Powietrzu powraca z drugą edycją w dniach 17-19 sierpnia 2019. W jego programie znajdzie się między innymi wznowiony po kilku latach niezwykły, pokazywany na całym świecie i wielokrotnie nagradzany spektakl Teatru Biuro Podróży pt. „Makbet” oraz po raz pierwszy w Poznaniu, jeden z najbardziej zasłużonych dla rozwoju teatru plenerowego krakowski Teatr KTO ze swoim spektaklem „Peregrinus”, który zdobył już uznanie zarówno publiczności polskiej, jak i koreańskiej czy nowojorskiej. Festiwal odbywać się będzie w znanych Poznaniakom przestrzeniach dawnej Rzeźni oraz Starego Browaru, ale tym razem wyjdzie również do osób spoza głównego ośrodka – w Koziegłowach, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół zobaczyć będzie można legendarny spektakl „Carmen Funebre” organizatorów Festiwalu – Teatru Biuro Podróży.

Bardzo serdecznie zapraszamy  na boisko przy szkole podstawowej w Koziegłowach.

poniedziałek 19 sierpień 19:00 - poniedziałek 19 sierpień 20:00