listopad, 2019

15lis19:0020:00Bibobit, koncert

Szczegóły wydarzenia

15 listopada o godzinie 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Zespołu Bibobit.

​Bilety w cenie 40,00 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach, w GOK Sokół w Czerwonaku oraz na portalu bilety24.pl. i biletyna.pl

Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu – od marca 2018 zagrali około 40 koncertów w tym w październiku na zaproszenie TVP Kultura zarejestrowano ich pierwszy studyjny live act na Scenie Alternatywnej. W tym roku właśnie zostali laureatami jubileuszowego konkursu Męskie Granie Young, do którego wybrali ich ambasadorowie tego przedsięwzięcia – Tomasz Organek oraz Piotr Stelmach z Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Ich występy poprzedzały koncerty m. in. takich artystów jak Cory Henry czy Keyon Harrold, Hipnotic Brass Ensamble czy Dirty Loops.
Latem 2018r. na zaproszenie Jazz Forum wystąpili na Pol`and`Rock Festival, poza tym mają na swoim koncie koncerty na takich festiwalach jak Jazz Nad Odrą, Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz, Made in Chicago, Enea Spring Break czy Europejskie Targi Muzyczne Co jest Grane. Ten muzyczny septet uwielbia improwizacje i świadomie przekracza granice gatunkowe łącząc jazz z hip-hopem i elektroniką.
Swoją wyprawę rozpoczęli od utworu Plotka. Wzięła w nim udział Urszula Dudziak, która o twórczości Bibobitu mówi: „W tej muzyce jest wolność i to mnie bardzo inspiruje”! W tym roku na koncertach zaskoczą przedpremierowym materiałem, który stopniowo będą promować kolejnymi singlami, a w postaci płyty ukaże się on na koniec 2019 r.
„Jesteśmy w pełnej wolności z naszymi wyborami i przebiegiem muzycznej drogi. Kochamy żywe brzmienia, a nowoczesność bardzo nas inspiruje.”
Tak o swojej twórczości mówią autorzy projektu Bibobit: Daniel Moszczyński i Bartek Pietsch – duet producencki, który inspiruje i jednoczy jazz, funk, oraz muzyka hip-hop w różnym stężeniu. To zespół, który świadomie przekracza granice gatunkowe, co podkreśla tytuł ich pierwszego albumu „Podróżnik” wydanego na początku 2018 r.

piątek 15 listopad 19:00 - piątek 15 listopad 20:00