Zumba fitness

Zumba to fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. 

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych..
… to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

Zumba Fitness skierowana jest do osób w wieku od 12 do 90 lat
Informacje www.zumba-ania.pl  i zapisy:

  • Tel. 663 773 255
  • Mail: anna.piechowiak1981@gmail.com

Zajęcia rozpoczynają się od ……

Zapisy ruszają ……

Koszt: …..za godz./ zajęć

Zajęcia prowadzone są przez Annę Piechowiak , licencjonowaną Instruktorkę Zumba Fitness i Zumba Kids. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, gdy na parkietach królowała lambada. W wieku 6 lat zaczęła uczęszczać do Szkoły Tańca Towarzyskiego Oscar Dance, biorąc udział w turniejach, i zdobywając poszczególne klasy taneczne. Niestety z przyczyn osobistych przyszedł czas, kiedy musiała zaprzestać treningów. Pewnego dnia wybrała się z koleżanką na zajęcia Zumby. Od pierwszej chwili wiedziała, że to coś dla niej i postanowiła spróbować. Za namową męża zrobiła uprawnienia Instruktora Zumba Fitness oraz członka Zin. Taniec odgrywa w jej życiu znaczną rolę i nie ma nic bardziej satysfakcjonującego od możliwości robienia tego, co się lubi, a przy okazji sprawiania tym radości innym. Zumba to jej sposób na życie!

kwiecień, 2024

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak Wydarzeń

Newsletter

X