Warsztaty teatralne dla dzieci

Zajęcia grupy teatralnej to propozycja spędzenia czasu wolnego w grupie rówieśniczej dla dzieci w wieku szkolnym. Skupimy się głównie na zabawach teatralnych rozwijających koordynację ruchową, kompetencje społeczne czy wyobraźnię. Będziemy pracować nad komunikacją, współdziałaniem oraz autoprezentacją – wyrażaniem swoich emocji za pomocą słowa i ciała. Wspólne spotkania są okazją do poznawania samego siebie, ale także do rozwijania zdolności: aktorskich, muzycznych, ruchowych, tanecznych, twórczych, plastycznych i językowych. Skupimy się również nad „sztuką słowa” – uczestnicy będą trenować dykcję, rozumienie i interpretację tekstów, umiejętność słuchania. Ukoronowaniem całorocznej twórczej pracy grupy będzie spektakl teatralny i jego prezentacja na scenach GOK „Sokół”.

Zajęcia prowadzi Paulina Giwer- Kowalewska Aktorka, tancerka, performerka, edukatorka, pedagożka. Absolwentka AST im. S. Wyspiańskiego w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Aktorka w spektaklu „Blisko” (CSD w Poznaniu) prezentowanego i nagradzanego na najważniejszych festiwalach dla najmłodszych w Polsce, Singapurze, Irlandii, Norwegii. Aktorka w spektaklu “Frajda Granda Bzik” wyprodukowanego przez Art Fraction Foundation. Założycielka Stowarzyszenia Artystów Kolekttacz, działającego na styku teatru, tańca, performensu i edukacji. Wraz z Kolekttacz zrealizowała projekty teatralne: Lato w Teatrze (Polski Teatr Tańca), Teatr Społeczny- strategie przetrwania (CK Zamek). Stypendystka programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury – Bardzo Młoda Kultura 2020, programu wsparcia UMWW “Kultura w drodze”, „Kultury w Sieci” MKiDN, AAT realizowanej przez Art Stations Foundation, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w dziedzinie kultury oraz programu twórczego Tanz Medien Akademie w Bauhaus Universitat.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 17:00 do 19:00. Start w 10 października 2022.

Koszt: cennik

Opłaty można dokonać przelewem, na nr konta: (PKO BP) 72 1020 4027 0000 1902 1369 0922, tytułem: nazwisko/rodzaj zajęć/filia/nr CKDR*jeśli dotyczy uczestnika

Honorujemy Czerwonacką Kartę Dużej Rodziny.

Zapisy tradycyjnie startują 1 września 2022 – szczegóły dotyczące zajęć jak i sposobu zapisu na stronie www.gok-sokol.pl oraz na FB. 

Harmonogram zajęć

Oświadczenie rodziców

Regulamin

Klauzula informacyjna

Procedura zachowania bezpieczeństwa

czerwiec, 2023

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Brak Wydarzeń

Newsletter

X