UWAGA! ZMIANA DATY PREMIERY – Skansen Teatralny

NOWA DATA PREMIERY zespołu Skansen Teatralny!
W związku z październikową informacją o odwołanych premierowych spektaklach Skansenu Teatralnego pt. “Siedem nocy z życia kobiety”, przedstawiamy aktualny program prezentacji.
📌 13 stycznia (piątek) zapraszamy do Klubu Kogucik w Potaszach,
📌 14 stycznia (sobota) zapraszamy do siedziby GOK Sokół w Czerwonaku.
📌 Spektakle rozpoczną się o godzinie 19:00.
📌 Bilety zakupione w październiku zachowują ważność zgodnie z pierwotnie wybranym miejscem premiery.
📌 Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów – prosimy wcześniej o kontakt pod numerami tel. 511 134 721 (sekretariat w Czerwonaku) oraz 511 134 716 (biuro CKiR w Koziegłowach).
📌 O uruchomieniu dodatkowej sprzedaży zdecydujemy po analizie bieżącej sytuacji związanej z ewentualnymi zwrotami.

Autorką scenariusza spektaklu jest Dorota Garczarek, a reżyseruje go Anna Rozmianiec.

W centrum zainteresowania Teatru została oczywiście postawiona kobieta i jej różne historie, zwłaszcza nocne, spisane z różnych doświadczeń, życiowych historyjek, anegdot i własnych obserwacji. Kobiety w tym spektaklu będą opowiadać o sobie, o swoich emocjach, o wspomnieniach, o marzeniach, o mężczyznach, o przyjaciółkach, o pracy, o dietach, o nieprzespanych nocach. Wszystkie te opowieści i kobiety spotkają się na scenie w formie kabaretowej, ale z nutką refleksji. Nie zabraknie więc ciętego języka, humoru, pogrywania ze stereotypem, a wszystko to okraszone specjalnie napisanymi piosenkami.
Występują: Małgorzata Abramczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Ewa Jachczyk, Iza Jarczyk, Ada Kozak, Małgorzata Kościelniak, Dorota Marciniak, Małgorzata Wasilewska.