TEATR SKARPETKI W PASKI

Zapraszamy na scenę!

Będziemy bawić się teatrem i bawić się w teatr. Wykonamy samodzielnie scenografię, lalki. Popracujemy nad recytacją, ruchem scenicznym, gestem, a następnie stworzymy wspólnie spektakl. Zapraszamy dzieci od lat 9 do 13, by wspólnie z nami tworzyły piękne i barwne spektakle. Przedstawienia będą prezentowane zarówno w Klubie Kogucik dla osób z okolicznych sołectw a także na deskach CKiR w Koziegłowach w ramach Gminnego Przeglądu Teatrów Szkolnych i Młodzieżowych.

Zajęcia prowadzone są:

• w czwartki od 17:45-19:15 w Klubie Kogucik w Potaszach

Zapisy tradycyjnie startują 1 września 2023– szczegóły dotyczące zajęć jak i sposobu zapisu na stronie www.gok-sokol.pl oraz na FB. Zajęcia w ramach poszczególnych pracowni rozpoczynają się od 25.09.23.

Koszty: cennik

Poniżej zdjęcia z I Gminnego Przeglądu Teatrów Młodzieżowych 2022, Teatr Skarpetki w Paski