Pokaz teatrów młodzieżowych

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór z teatrem. Wyjątkowy, ponieważ liczymy, iż wrześniowy pokaz będzie początkiem i zachętą dla innych teatrów działających na terenie naszej Gminy, by wspólnie z nami, raz w roku, tworzyły dzień pełen światła, dźwięku, słów oraz gestów.

Na początek zaprezentujemy Państwu monodramy w wykonaniu absolwentek szkoły podstawowej w Owińskach, które pod okiem Doroty Garczarek, w trudnym czasie lockdownu, niejednokrotnie łącząc się ze swoją mentorką jedynie wirtualnie, wykreowały mono-spektakle. Młode aktorki wzięły ponadto udział w festiwalu „Dzień dobry sztuko”, a kilka z nich otrzymało wyróżnienie.

Po przerwie na scenie zagości także zespół teatralny „Skarpetki w paski”, który od kilku lat działa w Klubie Kogucik w Potaszach pod kierunkiem Natalii Gilickiej. Młodzież przedstawi sztukę „Zaginione królestwo”, w której będzie można odnaleźć echa „Dziadka do orzechów”, albo i takiego nie do orzechów. Uwaga, spektakl może się spodobać młodym widzom.

Zapraszamy na pokaz do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach w dniu 16 września o godzinie 19:00.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X