Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Maciej Miecznikowski – Muzyczna Jesień w Puszczy Zielonce i Międzynarodowy Dzień Muzyki

W piątek 27 września czeka nas wyjątkowe święto muzyczne.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, w ramach projektu Muzyczna Jesień w Puszczy Zielonce Związek Międzygminny Puszcza Zielonka we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół zapraszają na koncert Macieja Miecznikowskiego.
Koncert odbędzie się o godzinie 19:00 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Owińskach.
Recitale Maćka Miecznikowskiego są eklektyczne, można powiedzieć, że jest to ich cechą charakterystyczną.
Czego można się spodziewać?
Najpiękniejsze polskie i światowe przeboje kilku pokoleń (np. Władysław Szpilman, Andrzej Zaucha, Piotr Szczepanik, Wojciech Młynarski, Louis Armstrong, Nat King Cole, Prince, Elvis Presley, Frank Sinatra), znane hity z repertuaru Macieja: „Psalm kochania” (oratorium Zbigniewa Książka i Piotra Rubika) czy „Ta dziewczyna” (Leszcze) w nowych aranżacjach, a także piosenki autorskie – o miłości i nie tylko.
Maciej to przede wszystkim muzyk obdarzony piękną barwą głosu, ale też showman i opowiadacz anegdot, plotek i żartów, który zawsze chętnie wchodzi w dialog z publicznością.
Wstęp na koncert jest bezpłatny, zapraszamy 🙂