Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Koncert Magdy Umer

We wrześniu w ramach kolejnej edycji Nocy Kościołów i Międzynarodowego Międzynarodowego Dnia Muzyki czeka nas wyjątkowe muzyczne święto.
Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury „Sokół” i gminami Czerwonak oraz Swarzędz organizują dwa niezwykłe koncerty, które odbędą się w Uzarzewie i w Owińskach. Muzyczny wieczór rozpocznie Mate.O. Akustyczny, który wystąpi dla Państwa o godz. 17.00 w drewnianym kościele p.w. św. Michała Archanioła w Uzarzewie. Mate.O, tworząc duet z gitarzystą Adamem Szewczykiem stworzy przestrzeń muzyczną wypełnioną brzmieniem akustycznych gitar i charakterystycznym, ekspresyjnym śpiewem.

Po elementach popu, jazzu i rythm&bluesa w Uzarzewie, przeniesiemy się do Owińsk, gdzie o godz. 19:00 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela odbędzie się recital Magdy Umer.
Mistrzyni interpretacji piosenki literackiej, perfekcyjnie łącząca muzykę ze słowem przedstawi utwory z płyty ,,Noce i sny”, ,,Wciąż się na coś czeka”, oraz znane szerszej publiczności piosenki – wizytówki artystki. Magdzie Umer będzie towarzyszył pianista Wojciech Borkowski.
Warto już teraz zarezerwować w swych kalendarzach termin 27 września, gdyż taką muzyczną i poetycką propozycję trudno byłoby przegapić.
Wstęp wolny.

Udostępnij

X