Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Dizzy Boyz Brass Band Niepodległościowo- koncert

W piątek 10. listopada o godz. 19:00 Wójt Gminy Czerwonak oraz GOK Sokół  zapraszają do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na scenie zaprezentuje się zespół Dizzy Boyz Brass Band wraz z Danielem Moszczyńskim – wokalistą zespołu Bibobit.

Zapraszamy Państwa dość nietypowo, na koncert From Poland to Hollywood. Jak zwykle niepokornie będziemy świętować radośnie niepodległość niekoniecznie przy dźwiękach muzyki patriotycznej z okresu odzyskania przez Polskę niepodległości, ale podkreślać będziemy polskość repertuaru. Podczas występu zespół uraczy nas kompozycjami polskich i tylko polskich muzyków tworzących na emigracji w Hollywood. W wykonaniu bandu usłyszymy między innymi takie znane utwory jak: Nim wstanie dzień, Wymyśliłem Ciebie, Miłość Ci wszystko wybaczy, Spotkanie w metrze.

Zespół zagra w składzie: Jakub Domański – trąbka/flugelhorn, Kacper Grzanka – trąbka/flugelhorn, Wojciech Braszak – saksofon altowy, Maciej Sokołowski – saksofon tenorowy, Filip Szulc – saksofon barytonowy, Adam Kurek – puzon tenorowy, Maciej Łakomy – puzon basowy, Zbigniew Wilk – suzafon, Maksymilian Mińczykowski – perkusja. Wydarzenie poprowadzi Anna Wojtkowiak.

Serdecznie zapraszamy, świętujcie z nami to radosne święto!

Wejściówki w cenie 20,00 zł dostępne będą biurach GOK Sokół w Czerwonaku i w CKIR w Koziegłowach oraz na portalu bilety 24.pl od dnia 5.10.2023.