Dizzy Boyz Brass Band Niepodległościowo- koncert

W piątek 10. listopada o godz. 19:00 Wójt Gminy Czerwonak oraz GOK Sokół  zapraszają do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na scenie zaprezentuje się zespół Dizzy Boyz Brass Band wraz z Danielem Moszczyńskim – wokalistą zespołu Bibobit.

Zapraszamy Państwa dość nietypowo, na koncert From Poland to Hollywood. Jak zwykle niepokornie będziemy świętować radośnie niepodległość niekoniecznie przy dźwiękach muzyki patriotycznej z okresu odzyskania przez Polskę niepodległości, ale podkreślać będziemy polskość repertuaru. Podczas występu zespół uraczy nas kompozycjami polskich i tylko polskich muzyków tworzących na emigracji w Hollywood. W wykonaniu bandu usłyszymy między innymi takie znane utwory jak: Nim wstanie dzień, Wymyśliłem Ciebie, Miłość Ci wszystko wybaczy, Spotkanie w metrze.

Zespół zagra w składzie: Jakub Domański – trąbka/flugelhorn, Kacper Grzanka – trąbka/flugelhorn, Wojciech Braszak – saksofon altowy, Maciej Sokołowski – saksofon tenorowy, Filip Szulc – saksofon barytonowy, Adam Kurek – puzon tenorowy, Maciej Łakomy – puzon basowy, Zbigniew Wilk – suzafon, Maksymilian Mińczykowski – perkusja. Wydarzenie poprowadzi Anna Wojtkowiak.

Serdecznie zapraszamy, świętujcie z nami to radosne święto!

Wejściówki w cenie 20,00 zł dostępne będą biurach GOK Sokół w Czerwonaku i w CKIR w Koziegłowach oraz na portalu bilety 24.pl od dnia 5.10.2023.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X