Teatr Teatryle „Skoku na księżyc”- spektakl dla dzieci

Zapraszamy wszystkich- małych i dużych- na spektakl pt. “Skok na Księżyc” Teatru Teatryle.
Spektakl rozpocznie się o godzinie 18:00 w piątek 9 grudnia w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Tego dnia- godzinę wcześniej- o 17:00 zostaną ogłoszone wyniki konkursu plastycznego w holu CKiR.
Szczegóły konkursu w linku
Bohater „Skoku na księżyc” jest szybszy od ślimaka ale wolniejszy od ryby, odważniejszy od szczura lądowego ale bardzo boi się samotności. Jest dobrym pływakiem ale najlepiej wychodzi mu skakanie. Jest też bardzo ambitny, chciałby skoczyć najdalej, najwyżej i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Czy mu się to uda? Co zdobędzie? Czego dowie się o świecie i o sobie samym?
Kto jest naszym bohaterem? Zapraszamy na widownię ! Wyruszcie razem z nami w teatralną podróż. Może razem z nami dowiecie się czegoś nowego o sobie. Czy warto zadawać tyle pytań?
Skąd wiemy, to co wiemy a skąd nie wiemy, tego, czego nie wiemy? I gdzie to jest?
Reżyseria: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy
Scenografia i lalki: Olga Ryl-Krystianowska
Muzyka: Jakub Woźniak
Występują: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy.
Bilety w cenie 15 zł dla dziecka i 15 zł dla opiekuna można zakupić w siedzibie GOK Sokół, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.