Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Konkurs plastyczny “Przygody świętego Mikołaja”

MIKOŁAJKI Z GOK SOKÓŁ
Dużymi krokami zbliżają się święta, przygotowania czas start. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym “Przygody świętego Mikołaja”. Wyobraźcie sobie jakie przygody czekają na Mikołaja podczas przygotowań do Świąt. A może misja rozdawania prezentów jest niczym podróż kosmiczna w zupełnie innym wymiarze?
Zaufajcie swojej wyobraźni zaskoczcie nas ciekawą plastyczną historią. Celem konkursu jest kultywowanie Bożonarodzeniowej tradycji, rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności plastycznych dzieci, młodzieży i dorosłych oraz rozwijanie wrażliwości na sztukę. Poszukiwanie ciekawych materiałów i technik plastycznych.
Na wasze prace czekamy od 24.10 do 30.11.2022

Ogłoszenie wyników nastąpi 9 grudnia.  Zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na godzinę 17.00 na otwarcie wystawy pokonkursowej „Przygody Świętego Mikołaja” oraz na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone również 9 grudnia na stronie www.gok-sokol.pl oraz na portalach społecznościowych. Po wernisażu, o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich małych i dużych na spektakl Teatru Teatryle pt. „Skok na Księżyc”. Więcej o spektaklu w nowym wydarzeniu na FB oraz na www.

Zapraszamy: link do filmu

karta zgłoszenia

regulamin konkursu

Udostępnij

X