Zapraszamy wystawców na Wielkanocny Targ Wiejski

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza zainteresowanych wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych i rzemieślników do rezerwacji stoisk na Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się 1 kwietnia br. w godzinach od 10.00 do 16.00 przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Do współpracy zachęcamy szczególnie przedsiębiorców, którzy oferują produkty spożywcze: tradycyjne wędliny, wypieki, warzywa, owoce, soki, oraz inne produkty tradycyjne, ekologiczne, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Do udziału w targu zapraszamy również wystawców prezentujących różnorodne rękodzieło i rzemiosło.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres lidka@gok-sokol.pl lub telefonicznie pod numer telefonu 509 353 696.