Zakończenie sezonu GOK Sokół – spektakl Teatru CYK “Na pełnym morzu”

“Na pełnym morzu”

Na pełnym morzu we trzech płynęli
I bardzo głośno ciągle krzyczeli
Kto na patelnie, a kto na ruszt?
Szykujmy wszyscy widelec i nóż.

Spektakl to spotkanie pięciorga bohaterów na deskach teatru absurdu. Troje z nich ze sobą rozprawia, czwarty puentuje a piąty wszystko ilustruje. W spektaklu prócz wyśmienitego tekstu, dowcipu, znajdzie się muzyka na żywo, zbudowana z różnych dziwnych narzędzi kuchennych i nie tylko.
Inscenizacja i reżyseria: Anna Rozmianiec
Obsada:
Maksymilian: Adam Garczarek
Erwin: Karol Loręcki
Kamil: Artur Małecki
Aleksander: Jędrzej Jezierski
Chór: Magdalena Przybylska, Barbara Bartkowiak, Julia Panek, Zuzanna Kotus, Martyna Stola, Amelia Przydanek

Teatr Cyk działający w Gminnym Ośrodku Kultury Sokół w Czerwonaku jest m.in., laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena 2015 w Środzie Wielkopolskiej.
Zdobył III miejsce oraz wyróżnienia aktorskie:
wyróżnienie aktorskie dla Adama Garczarka z Teatru CYK za rolę Maksymiliana w spektaklu „Na pełnym morzu”
wyróżnienie aktorskie dla Karola Loręckiego z Teatru CYK za rolę Erwina w spektaklu „Na pełnym morzu”
wyróżnienie aktorskie dla Artura Małeckiego z Teatru CYK za rolę Kamila w spektaklu „Na pełnym morzu”.

Zapraszamy Państwa na spektakl 5 czerwca do sali widowiskowej CKiR w Koziegłowach na godzinę 19:00.
Bezpłatne wejściówki do nabycia w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK „Sokół” w Czerwonaku.