Z walizką – spektakl grupy teatralnej “Na Sznurku”

Gminny Osrodek Kultury Sokół zaprasza 19 wrzesnia  o godzinie 19:00 do CKiR w Koziegłowach na spektakl “Z walizką”. Jest to opowieść (ułożona w kilka luźno połączonych ze sobą scen, delikatnie poszarpanych jak nasze życie) mówiąca o wędrówce. Takiej zewnętrznej i wewnętrznej. “Według psychologii podróży, podróż należy rozpoczynać od początku”, pisze Olga Tokarczuk w “Biegunach” i spektakl Sołeckiej Grupy Teatralnej Na Sznurku oscyluje wobec tematu tejże psychologii. Jednocześnie jest to opowieść o współczesnych “łatkach”, które przyklejamy innym i samym sobie.  Łatkach, bez których ciężko funkcjonować, a jednocześnie jeszcze trudniej żyć bez nich.

Przedstawienie czerpie pewne motywy z powieści Tokarczuk, ale nie jest to inscenizacja “Biegunów”, chociaż pojawi się kilka zawartych w książce scen i bohaterów.

Scenariusz i reżyseria: Natalia Gilicka

Występują:  Renata Dolata, Maja Konieczna, Agnieszka Rudzik, Roman Sobstyl, Anna Szajer, Paulina Abram, Agnieszka Wolniewicz

Bilety: 5zł do nabycia w CKiR, GOK “Sokół oraz w Klubie Kogucik podczas spotkania sołeckiego