Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Wyniki konkursu „Bombka dla Sokoła”

Przed nami święta Bożego Narodzenia. Nastąpił czas przygotowań. Szukamy wymarzonej choinki, przyozdabiamy ją i czekamy na prezenty. Najczęściej ubieramy choinkę wspólnie z domownikami. Zwracamy uwagę na kolory światełek, łańcuchy, bombki. Mamy swoje ulubione ozdoby od rodziców, dziadków, a niekiedy i własnoręcznie wykonane przez nas samych. Do ich stworzenia wykorzystujemy zwykle styropian, papier kolorowy, tasiemki, cekiny, wstążki, koraliki i wiele, wiele innych skarbów z naszych szuflad. W tym roku zaprosiliśmy Was do wspólnego ubierania choinki przy Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwonaku. Zrodził się pomysł na konkurs „Bombka dla Sokoła”. Cieszymy się, że przygotowaliście dla Sokoła swoje bombki. Dziękujemy za wszystkie zdjęcia oraz za przywieszenie bombek na choince przy budynku GOK Sokół w Czerwonaku.
Komisja w składzie: Małgorzata Fabian-Stamm, Joanna Synowiec, Natalia Gilicka, zapoznała się ze wszystkimi zdjęciami prac, które zostały do nas przesłane. Oprócz tego przyglądała się również wszystkim dziełom wiszącym na naszym Sokołowym drzewku. Przy ocenie prac komisja kierowała się następującymi kryteriami:
– samodzielnością wykonania pracy;
– zgodnością pracy konkursowej z tematyką konkursu;
– pomysłowością pracy;
– techniką wykonania pracy;
– estetyką pracy;
– wyczuciem kolorystycznym;
– kompozycją.
 
Postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
W pierwszej kategorii- 8 – 12 lat
I MIEJSCE Jadwiga Apelt
II MIEJSCE Helena Kaczmarczyk
III MIEJSCE Julia Starosta
W drugiej kategorii- 5- 7 lat
I MIEJSCE Laura Fabiańska
II MIEJSCE Krzysztof Borejsza-Wysocki
III MIEJSCE Martyna Radzka
W trzeciej kategorii- Dorośli
I MIEJSCE Koło Gospodyń Wiejskich Kliniecki Duet
II MIEJSCE Bożena Głowacka
 
Gratulujemy !
Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór nagród po wcześniejszym ustaleniu terminu z sekretariatem, tel. kom. 511-134 -721

Udostępnij

X