Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Wyniki II Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej

Gdy przed rokiem inicjowaliśmy Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej w tymczasowej, jak nam się wówczas wydawało formie, nie przypuszczaliśmy, że będzie on miał swą kontynuację. A jednak ! Druga edycja przyniosła aż 21 prezentacji nadesłanych z różnych zakątków naszej Gminy. I od razu zaznaczyć musimy, że poziom artystyczny był bardzo wysoki! Był tak wysoki, że żałowaliśmy, że w tym roku niestety ponownie nie odbywa się wojewódzka część naszego Festiwalu. Ale… co się odwlecze… I tak, po obejrzeniu i wysłuchaniu nadesłanych filmików komisja konkursowa w składzie: Joanna Szalbierz-Kędzierska – dyrektor GOK „SOKÓŁ” w Czerwonaku, Lidia Pludra-Przewoźna i Remigiusz Wojciechowski wyłoniła szerokie grono laureatów o czym spiesznie informujemy 🙂

I miejsce przypadło w udziale Julii Rymkiewicz, która brawurowo wykonała piosenkę „Tańczy mama, tańczy tata”, II miejsce zajęła Hanna Chwarścianek, która wspaniale zaśpiewała a cappella piosenkę „Bursztynek”, zaś na III miejscu uplasował się Tomasz Klein, który z dużą klasą zaprezentował się w piosence „Cztery żywioły”. Na tym nie koniec, Jury postanowiło przyznać 4 wyróżnienia, które trafiają do Kingi Kaczmarczyk, Hiacynty Łukasik, Liliany Wajnert i Alicji Mrówczyńskiej. Wszystkim Uczestnikom i ich Rodzicom jeszcze raz dziękujemy za udział w kolejnej edycji naszego eksperymentalnego Konkursu, a filmiki z prezentacjami laureatów zamieszczamy na naszym Facebookowym profilu i życzymy sobie i Wam, żebyśmy za rok zobaczyli się, jak dawniej, na żywo 🙂

Do zobaczenia !

Wszystkie dzieci zapraszamy po odbiór nagród do „Sokoła” w Czerwonaku. Konieczne jest ustalenie godziny odbioru, tel. 511-134-721

I miejsce Julia Rymkiewicz https://youtu.be/TLg7qpKncQw

II miejsce Hann Chwarścianek https://youtu.be/2iXd3TEnF6U

III miejsce Tomasz Klein https://youtu.be/DIFDH8g3GZU

Udostępnij

X