Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Wokół renowacji – wyplatane taborety i inne siedziska

3 lutego Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na spotkanie warsztatowe, którego celem będzie odnowienie starych krzeseł, zapomnianych taboretów czy porzuconych ławek. Przybliżymy podstawowe sposoby wyplatania sznurkiem i wykonywania splotów z tworzeniem kolorowych wzorów. Pozwolimy odkryć tradycyjne i nowoczesne techniki tkackie, pokażemy różne rodzaje lin i przędz używane do osnowy i wątku. Nauczymy jak dobrać odpowiednie materiały do przygotowywanego projektu a przede wszystkim pozwolimy na to, aby każdy uczestnik dał upust swojej kreatywności i spędził miło czas. Każdy z uczestników zakończy warsztat z własnoręcznie odnowionym krzesłem!
Warsztaty prowadzi Joanna Synowiec.
Koszt 190zł/os.
Warsztaty odbędą się w GOK Sokół w Czerwonaku w godz. 10:00 do 15:00.
Warsztaty przeznaczone dla osób pełnoletnich – ilość miejsc ograniczona.
Zapisy online na stronie www.gok-sokol.pl, zakładka ZAPISY 2023/2024 następnie zakładka WARSZTATOWNIA/RENOWACJA -> wyplatane siedziska.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 511-134-721.