Odwołany- WIELKANOCNY TARG WIEJSKI

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 4 kwietnia  w godzinach od 10:00 do 14:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Wielkanocny Targ Wiejski  to przede wszystkim miejsce  gdzie będzie  można zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła.

Sery, wędliny, miody – te rzeczy na pewno powinny zagościć na wielkanocnych stołach, a ręcznie wykonane przez artystów przedmioty będą się mogły stać wyjątkowym upominkiem.

W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

O godzinie 12.00 zaprezentowany zostanie  dla najmłodszych spektakl- „Owieczka Bella” Teatru Gili Gili. Po spektaklu zaprosimy wszystkie dzieci na warsztaty ozdabiania ekologicznej pisanki, a także  Świąteczne łowy z niespodzianką ( gra terenowa). Do współpracy zaprosiliśmy także Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej Gminy, które zaprezentują tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy oraz przygotują tradycyjne produkty kojarzone z tym właśnie świętem. Klub Kobiet Aktywnych natomiast kontynuować będzie akcję Serce dla Serca, czyli szycie serc dla kobiet po mastektomii.

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X