Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Odwołany- WIELKANOCNY TARG WIEJSKI

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 4 kwietnia  w godzinach od 10:00 do 14:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Wielkanocny Targ Wiejski  to przede wszystkim miejsce  gdzie będzie  można zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła.

Sery, wędliny, miody – te rzeczy na pewno powinny zagościć na wielkanocnych stołach, a ręcznie wykonane przez artystów przedmioty będą się mogły stać wyjątkowym upominkiem.

W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

O godzinie 12.00 zaprezentowany zostanie  dla najmłodszych spektakl- „Owieczka Bella” Teatru Gili Gili. Po spektaklu zaprosimy wszystkie dzieci na warsztaty ozdabiania ekologicznej pisanki, a także  Świąteczne łowy z niespodzianką ( gra terenowa). Do współpracy zaprosiliśmy także Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej Gminy, które zaprezentują tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy oraz przygotują tradycyjne produkty kojarzone z tym właśnie świętem. Klub Kobiet Aktywnych natomiast kontynuować będzie akcję Serce dla Serca, czyli szycie serc dla kobiet po mastektomii.

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij

X