Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Wielkanocny Targ Wiejski

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 9 kwietnia  w godzinach od 10:00 do 16:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Wielkanocny Targ Wiejski  to przede wszystkim miejsce  gdzie będzie  można zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła. Mamy nadzieję, że będzie to świetna okazja do zakupu drobnych upominków na święta, gdyż wśród wystawców znajdą się wytwórcy biżuterii, ozdób na stoły, torebek, czapek, ręcznie wykonanych zabawek.

W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

Już od  godziny 10.00 rozpoczniemy rodzinną grę terenową pt. ” Mapa Wielkanocnych Tradycji”. Szczegóły gry dostępne będą wkrótce na stronie www.gok-sokol.pl.

Dla miłośników prac plastycznych zaplanowaliśmy od godziny 12:00 warsztaty, podczas których będzie można wykonać dekoracje z papierowej wikliny, wiosenne kwiaty jak również pisanki ozdabiane różnymi technikami. Warsztaty skierowane będą głównie do dzieci. Na ich zakończenie zorganizujemy wspólną akcję ubierania Wielkiego Zająca wcześniej przygotowanymi kwiatami.

O godzinie 15:00 w sali widowiskowej zaprezentowany zostanie spektakl dla najmłodszych. Opowieść o przygodach dzielnego i sprytnego Szewczyka Dratewki przedstawią aktorzy grupy TeatRyle. Bilety na spektakl w cenie 15:00 złotych dziecko i 15:00 dorosły do nabycia w  GOK Sokół w Czerwonaku oraz w biurach w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na portalu bilety24.pl.

Bilety na spektakl dostępne będą od  7 marca.

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij

X