Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Wernisaż – wystawa prac Łukasza Makulca

„Kreatywność wynika z możliwości patrzenia na rzeczy z wielu kątów” Keri Smith
Łukasz Makulec urodzony 25.12.1960, już od lat licealnych pasjonował się sztuką, pierwszym wyborem była fotografia. Poświęcił jej znaczną część swojego wolnego czasu, brał udział w konkursach i zdobywał nagrody, był członkiem Poznańskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Potem odkrył malarstwo i sztukę nitki na gwoździach /String Art/ obowiązki rodzinne sprawiły, że do sztuki mógł powrócić po 50 roku życia.
Pasjonuje się rysunkiem, malarstwem akrylowym – głównie abstrakcją, oraz innymi pracami rękodzielniczymi – String Art, makrama i łapacze snów, pirografia. Jak sam mówi 3 lata temu „odkrył” i zakochał się w akwareli – kwiaty, głównie róże, hortensje i słoneczniki,
„wciąż poszukuję nowych wyzwań /swoją wiedzę przekazuję innym artystom/ – taniec, chór – dzieło mojego życia jest wciąż przede mną”.
Zapraszamy na wernisaż w poniedziałek 14 listopada 2022 o godzinie 18:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.