Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Zapraszamy na warsztaty teatralne młodzież powyżej 13 roku życia.

Zajęcia odbywają się w GOK Sokół w Czerwonaku, w środy od godziny 17:15 do 19:00.

Warsztaty prowadzi:

Paulina Giwer-Kowalewska

Aktorka, tancerka, performerka, edukatorka, pedagożka. Absolwentka AST im. S. Wyspiańskiego w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Aktorka w spektaklu „Blisko” (CSD w Poznaniu) prezentowanego i nagradzanego na najważniejszych festiwalach dla najmłodszych w Polsce, Singapurze, Irlandii, Norwegii. Aktorka w spektaklu “Frajda Granda Bzik” wyprodukowanego przez Art Fraction Foundation. Założycielka Stowarzyszenia Artystów Kolekttacz, działającego na styku teatru, tańca, performensu i edukacji. Wraz z Kolekttacz zrealizowała projekty teatralne: Lato w Teatrze (Polski Teatr Tańca), Teatr Społeczny- strategie przetrwania (CK Zamek). Stypendystka programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury – Bardzo Młoda Kultura 2020, programu wsparcia UMWW “Kultura w drodze”, „Kultury w Sieci” MKiDN, AAT realizowanej przez Art Stations Foundation, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w dziedzinie kultury oraz programu twórczego Tanz Medien Akademie w Bauhaus Universitat.

KOSZT ZAJĘĆ:

60 zł/mc

Zapisy na stronie naszej  www zostanie na stronie www.gok-sokol.pl specjalna zakładka ZAPISY 2023/24, dzięki której dokonacie Państwo zapisu na wybrane zajęcia.
W przypadku pytań lub problemów dotyczących formularza jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 511 134 721, w godz. 8:00 – 16:00 (poniedziałek-piątek)