Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Warsztaty podróżnicze „Z wiatrakiem przez świat”

Pracownia Edukacyjna Wiatrak oraz GOK Sokół zapraszają dzieci na Warsztaty Podróżnicze „Z wiatrakiem przez świat”. Warsztaty będą się odbywać od lutego, ale już w tej chwili zachęcamy do zapisywania się na nie.

To warsztaty podróżniczo-artystyczne łączące między innymi elementy kulturoznawstwa, etnografii i religioznawstwa, geografii, filozofii, sztuki i edukacji globalnej, podczas których nie tylko zarażamy pasją podróżowania i odkrywania różnorodności oraz złożoności świata, ale także łamiemy istniejące stereotypy i wskazujemy na sieci powiązań łączących ludzi i miejsca w globalnej wiosce.

Podczas zajęć dzieci odkrywają nieznane lądy, oswajają inne kultury, przyglądają się temu jak żyją ludzie w różnych miejscach globu oraz poznają inne sposoby myślenia, wierzenia i zwyczaje, a także zachwycają się pięknem przyrody i wspaniale bawią.

Warsztaty podróżnicze wzbogacone są o interaktywny pokaz multimedialny, opowieści, rekwizyty i zabawy z różnych części świata oraz muzykę etniczną. Dzieci wykonują także prace plastyczne inspirowane konkretnymi tematami zajęć.

Warsztaty prowadzone będą w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach każdy czwartek od godziny 16:00 do 18:00.

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży od 7 roku życia.

Koszt: 160,00 zł za miesiąc. Informacje i zapisy: tel. 796 023 800, kontakt@pracowniawiatrak.pl, https://www.facebook.com/pracowniawiatrak/

http://pracowniawiatrak.pl/

Udostępnij

X