Warsztaty podróżnicze “Z wiatrakiem przez świat”

Pracownia Edukacyjna Wiatrak oraz GOK Sokół zapraszają dzieci na Warsztaty Podróżnicze „Z wiatrakiem przez świat”. Warsztaty będą się odbywać od lutego, ale już w tej chwili zachęcamy do zapisywania się na nie.

To warsztaty podróżniczo-artystyczne łączące między innymi elementy kulturoznawstwa, etnografii i religioznawstwa, geografii, filozofii, sztuki i edukacji globalnej, podczas których nie tylko zarażamy pasją podróżowania i odkrywania różnorodności oraz złożoności świata, ale także łamiemy istniejące stereotypy i wskazujemy na sieci powiązań łączących ludzi i miejsca w globalnej wiosce.

Podczas zajęć dzieci odkrywają nieznane lądy, oswajają inne kultury, przyglądają się temu jak żyją ludzie w różnych miejscach globu oraz poznają inne sposoby myślenia, wierzenia i zwyczaje, a także zachwycają się pięknem przyrody i wspaniale bawią.

Warsztaty podróżnicze wzbogacone są o interaktywny pokaz multimedialny, opowieści, rekwizyty i zabawy z różnych części świata oraz muzykę etniczną. Dzieci wykonują także prace plastyczne inspirowane konkretnymi tematami zajęć.

Warsztaty prowadzone będą w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach każdy czwartek od godziny 16:00 do 18:00.

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży od 7 roku życia.

Koszt: 160,00 zł za miesiąc. Informacje i zapisy: tel. 796 023 800, kontakt@pracowniawiatrak.pl, https://www.facebook.com/pracowniawiatrak/

http://pracowniawiatrak.pl/

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X