Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Warsztaty DJ-SKIE w GOK Sokół

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty podczas których poznamy pracę Dj-a od kuchni. Przejdziemy krótko przez historię DJ-ingu, poznamy podstawy teoretyczne i techniczne korzystania ze sprzętu i prowadzenia imprezy. Następnie przejdziemy do zajęć praktycznych, gdzie każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił.

Taki warsztat nie byłby możliwy gdyby nie Pan Jan – DJ – grający w największych klubach w całej Polsce. Na co dzień rezydent poznańskiej Czekolady prowadzący cykl imprez „Rapgra” z DJ-em Taek-iem. W działania warsztatowe włączony jest także DJ Moment – Poznański DJ z wieloletnim stażem. W przeszłości rezydent/ambasador wielu poznańskich jak i krajowych klubów (m.in. Czekolada Poznań, Nocny Targ Towarzyski, Opcja, Przelot, Scrapyard Gdańsk, Tłok, NRD Toruń, Ohia). Jeśli byłeś na imprezie na której parkiet był rozgrzany do czerwoności, to najprawdopodobniej to była jego impreza.

👉 Spotkanie bezpłatne, przeznaczone dla młodzieży (14+) oraz dorosłych odbędzie się 31 stycznia o godz. 20:00 w GOK Sokół w Czerwonaku.

👉Konieczny wcześniejszy zapisy mailowo: zapisy@gok-sokol.pl.

Ilość miejsc ograniczona.

Udostępnij

X