Warsztatownia- cykl zajęć plastycznych online

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl ośmiu warsztatów online pt. „Warsztatownia”!
Oferujemy przyjemność tworzenia prac z zakresu rękodzieła oraz malarstwa. W ramach zajęć otrzymają Państwo film instruktażowy oraz pakiet materiałów, który będzie można odebrać w GOK “Sokół” w Czerwonaku. Tym razem, wychodząc naprzeciw Państwa wygodzie, uczestnicy zajęć otrzymają od razu pakiet materiałów na wszystkie 8 zajęć od 1 lutego. Filmy natomiast zostaną wysłane mailem. Całość zostanie starannie przygotowana przez naszych instruktorów, gwarantujemy więc profesjonalne i różnorodne warsztaty plastyczne połączone z rękodziełem.
Celem warsztatów jest nie tylko dobra i kreatywna zabawa, ale i podnoszenie zdolności manualnych oraz malarskich uczestniczących w nich osób. Na dodatek warsztaty zostały tak skonstruowane, by przynosiły radość nie tylko dzieciom, ale by mogła wziąć w nich udział także młodzież. Instruktorzy pokierują uczestnikami tak, by obie grupy wiekowe poradziły sobie z zadaniami.
Harmonogram:
4.02 – Makramowe liście
11.02 – Walentynkowa niespodzianka
18.02 – Malowanie papierem (techniki collage`u)
25.02 – Łapacz snów i pozytywnych zdarzeń
4.03 – Akrylowy pejzaż na płótnie
11.03 – Teatralna kukiełka cz. 1
18.03 – Teatralna kukiełka cz. 2
25.03 – Worek-plecak z malarskim zacięciem

Koszt ośmiu warsztatów to jedyne 50 zł za pakiet materiałów oraz filmy instruktażowe.
Zapisy mailowo na adres: j.urbaniak@gok-sokol.pl bądź telefonicznie tel. 511-134-716.
Warsztaty skierowanie są do dzieci od 7 roku życia oraz młodzieży.