Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Teresa Werner – koncert

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na Koncert Teresy Werner, który odbędzie się 9 września o godzinie 19:00.
Teresa Werner to artystka, piosenkarka, od 16 roku życia związana z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Ślązaczka pochodząca z Nakła Śląskiego. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway’u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1998 roku odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2013 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Autorka tekstów. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym.
Bilety w cenie 60,00 zł (przedsprzedaż do 19 sierpnia) oraz cena regularna 70,00 dostępne są w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl

Udostępnij

X