Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

TECHNO high tech minimal

Zapraszamy wraz z DJ Marco na wydarzenie, którego dawno nie było w naszej gminie.
DJ Marco zagra dla was 4 września od 19.00 do 22.00 energetycznego seta, w stylu muzycznym, którego stolicą jest niewątpliwie Berlin.
Chętnych zapraszamy na tyły (przed wodnym placem zabaw) Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, wstęp wolny.
Impreza odbywać się będzie wg. wytycznych związanych z epidemią, pamiętajmy więc o przestrzeganiu zasad opisanych w regulaminie, który będzie dostępny na miejscu. Ale już teraz przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa podczas imprezy. Zabierzcie ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia: https://gok-sokol.pl/wp-content/uploads/2020/07/oswiadczenie-wydarzenia-covid-Czerwonak.pdf
Do zobaczenia!!!
 

Udostępnij

X