“Tango jest kobietą” Teatr Tanga

GOK Sokół zaprasza 18 września do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl Tango jest kobietą Teatru Tanga. Spektakl organizujemy o godzinie 19:00, bilety w cenie 35,00 zł można kupić na platformie bilety24.pl  oraz w naszym biurze w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Wiele definicji wymyślono na przestrzeni lat na temat argentyńskiego tanga. Ono jednak zdaje się wymykać każdej z nich.

Czy odważna teza, że tango jest kobietą, postawiona przez jednego z bohaterów znajdzie swoje uzasadnienie? Czy wszyscy się z nią zgodzą?

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe przedstawienie muzyczno – taneczne.  Zabierzemy Widzów do gorącego Buenos Aires, by przy kieliszku wina zastanowić się nie tylko nad tym, jakie emocje wywołuje tango, ale też jaki ma wpływ na nasze życie.

W spektaklu biorą udział artyści z Argentyny – muzycy z orkiestry La SanLuisTango oraz cztery pary zawodowych tancerzy.