Szydełkowanie

SZYDEŁKO – dla dorosłych
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na warsztaty szydełkowania.Na szydełku pracuje się o wiele łatwiej niż na drutach. Można na nim tworzyć bardzo proste wzory. Przy pomocy słupka, półsłupka zrobimy wiele ciekawych rzeczy np. czapki, szale, ozdoby czy akcesoria do domu. A przy odrobinie kreatywności można wyczarować piękną biżuterię, która będzie wyglądała oryginalnie i pomysłowo.
Przynieśmy ze sobą szydełka i niepotrzebne włóczki.

SZYDEŁKO – dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na artystyczne warsztaty szydełkowania, które są kreatywnym spędzaniem wolnego czasu. Robótki ręczne pozytywnie wpływają na rozwój młodego człowieka i stymulują zdolności manualne.
Dzieci korzystając z włóczki i szydełka wyczarują piękne i niepowtarzalne rzeczy. Dzierganie to wciągające zajęcia, które uczy koncentracji i cierpliwości. Szydełkowanie jest prostym i przyjemnym zajęciem, które pobudza dziecięcą wyobraźnię.


ROBÓTKI NA DRUTACH
Proste jak drut – czyli jak się nauczyć robić na drutach? Zapraszamy wszystkie wielbicielki drutów. Przy pomocy oczek prawych i lewych możemy zrobić dowolny (prosty) wzór. Możemy nauczyć się robić wielu przydatnych rzeczy. Nie rezygnujmy, ale spróbujmy. Samego trzymania drutów czy nabierania włóczki po prostu trzeba się wyuczyć, przyzwyczaić nieco zesztywniałe dłonie do nowych ruchów.
Przynieście druty i włóczki.
 

Zajęcia są bezpłatne, a prowadzi je Dorota Marciniak
Zajęcia są skierowane do osób w każdym wieku.

maj, 2022

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak Wydarzeń

Newsletter

X