Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

„Szewc Dratewka” TeatRyle

GOK Sokół zaprasza  na spektakl, który odbędzie się  9 kwietnia  o godzinie 15:00 w  Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach .

Szewc Dratewka Teatru TeatRyle – na podstawie tekstu Marii Kownackiej – to znana wszystkim bajka o pięknej Królewnie, straszliwym Smoku, tchórzliwych Rycerzach i dzielnym Szewczyku. Jednak nasi artyści opowiadają ją w zupełnie inny, niekonwencjonalny sposób – postacie z bajki zostają przedstawione jako „prezenty”. Kartonowe pudła ubrane w kolorowe papiery i wstążki, stają się w rękach aktorów bohaterami bajki. Sprawność aktorów, którzy podczas przedstawienia stają się bawiącymi dziećmi oraz uwolniona dziecięca wyobraźnia małych widzów, gwarantują wspaniałą zabawę. Celowa oszczędność scenografii oraz pomysłowa aranżacja udowadniają, że można stworzyć wspaniałe widowisko teatru lalek, bez ich udziału!

Bilety  w cenie 15 złotych dziecko i 15 złotych dorosły można zakupić w siedzibie GOK „Sokół”, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na portalu bilety24.pl

Udostępnij

X