Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

spektakl dla dzieci „Eliksir Mądrości”

SPOTKANIA MAŁEGO WIDZA- ELIKSIR MĄDROŚCI

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do CKiR w Koziegłowach 12 marca na godzinę 17:00 na przepiękny spektakl „ Eliksir Mądrości” Teatru Wariate.

W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor Eugeniusz od lat próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje mu gosposia Zofia. Po kolejnej naukowej porażce Profesor postanawia wyhodować Sztuczną Inteligencję, czyli Mózg. Chce wydobyć z niego esencję – Eliksir Mądrości, dzięki któremu umysł Profesora zabłyśnie genialną inwencją twórczą. „Eliksir mądrości” próbuje zachęcić młodych widzów do twórczych poszukiwań. To zabawny, ekspresyjny spektakl o geniuszu drzemiącym w każdym z nas…

Scenariusz i reżyseria – Teatr Wariate

Muzyka: Michał Łaszewicz

Scenografia: Marek Cyris

Kostiumy: Sylwia Cyris

Występują: Sylwia i Marek Cyrisowie

czas trwania: 45 min

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia.

Imprezę organizujemy w sposób bezpieczny, pamiętając o reżimie sanitarnym i konieczności zasłaniania ust i nosa. Zachęcamy do zakupu biletów w internecie.

Bilety w cenie 15 zł dziecko i 15 zł dorosły można zakupić od 1 marca na platformie bilety24.pl oraz w siedzibie GOK Sokół i Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Udostępnij

X