Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Sokołowa Gra Terenowa „Po perunowe ziele”

Zapraszamy do udziału w Sokołowej Grze Terenowej „Po perunowe ziele”. Jak powszechnie wiadomo perunowe ziele to jedna z nazw dla kwiatu paproci, który zakwita tylko raz w roku w magiczną noc wiankową. Gra wystartuje 26 czerwca o godzinie 16:00 na terenie imprezy, ale uczestniczyć w niej będzie można do 10 lipca po pobraniu pakietu startowego z naszej strony internetowej. Trasa przebiegać będzie śladem legendarnych, słowiańskich postaci, duchów i innych stworów związanych w naszej tradycji z wodą. Niektóre są bardzo krwawe i groźne stąd nasz podział na dwie trasy: różowa dla dzieci i żółta dla dorosłych. Do gry zapraszamy drużyny, których zadaniem będzie odnalezienie wszystkich punktów z mapy jak również wykonanie na każdym z przystanków zadania.

Start obu tras na Stanicy Akwen Marina w Czerwonaku. Szukajcie żółtych i różowych strzałek, one wskażą Wam trasę. Idźcie zgodnie z trasą wyznaczoną na mapie.

Od wyznaczonego punktu startu do kolejnych punktów prowadzić będą punkty wskazane na mapie lub kolorowe strzałki (żółte i różowe). Gra polega na odnalezieniu wszystkich punktów z mapy jak również wykonanie  na każdym z przystanków zadania. Wykonanie każdego zadania pozwoli na uzyskanie tajemnej litery, która posłuży do rozwiązania krzyżówki.

Uwaga! Pamiętajcie o zaszyfrowaniu skrzynki (innym kodem niż ten na mapie), by drużyna idąca za Wami również wykorzystała każdy szyfr.

Mapy do pobrania:

 

Udostępnij

X