Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

„Ślady” Teatru Zwierciadło

GOK Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na premierę spektaklu „Ślady” w wykonaniu młodzieżowego zespołu teatralnego Zwierciadło.
Punktem wyjścia przy tworzeniu spektaklu są zmiany klimatyczne, jakie obserwujemy przez ostatni czas na świecie, a także ruchy społeczne, zwłaszcza młodzieżowe, które buntują się coraz mocniej przeciw zastanej sytuacji. Na przeciwległym biegunie natomiast jest moda na bycie eko, moda na zero waste, moda i tylko moda. Oscylujemy więc między prawdziwą chęcią zmiany, a zakłamaniem i tylko pięknymi postawami na portalach społecznościowych, nie mającymi żadnego oparcia w rzeczywistości. Spektakl jest więc próbą zmierzenia się z tematem i zaangażowania się w niego nie tylko poprzez formę teatralną. W spektaklu wykorzystujemy kostiumy stworzone z użytych, niepotrzebnych już rzeczy, próbując nadać im nowe znaczenie.
Premiera odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 19:00. W związku z obecną sytuacją prowadzimy zapisy na wejściówki na mail j.urbaniak@gok-sokol.pl

Udostępnij

X