Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

„Siedemdziesiąt” Skansenu Teatralnego

Zapraszamy Państwa serdecznie 26 lutego o godz. 19.00 na spektakl „Siedemdziesiąt” Skansenu Teatralnego na deskach sceny w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Kim lub czym jest Stara Kobieta? W tej postaci spotykają się wszystkie kobiece role. Stara Kobieta jest symbolem życia, trwania i przemijania. W spektaklu „Siedemdziesiąt” spotyka się sześć aktorek, które tworząc zwielokrotnioną bohaterkę, próbują w prostych codziennych czynnościach wykrzyczeć swoje indywidualne pragnienia, próbują nazwać niespełnione marzenia i oczekiwania. Doświadczone życiowo kobiety, mierząc się z utworem Różewicza, tworzą świat teatru emocji i wzruszeń i oczyszczają się z własnych bolesności.
Spektakl prezentowany m.in. w ramach Europejskich Spotkań Teatralnych, Festiwalu Teatralnego Malta, Festiwalu Teatrów Zależnych.
Reżyseria: Anna Rozmianiec
Scenariusz na podstawie tekstu „Stara Kobieta wysiaduje” Tadeusza Różewicza
Występują: Małgorzata Kościelniak, Dorota Garczarek, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Dorota Wasilewska oraz Ewa Jachczyk.
Informujemy iż dbając o bezpieczeństwo uczestników i widzów nasze wydarzenia organizujemy bezpiecznie, zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi.
Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa oraz o wypełnieniu oświadczenia dostępnego na www.gok-sokol.pl w zakładce Regulaminy.
Bilety do nabycia na stronie Bilety24.pl

Udostępnij

X