“Siedem nocy z życia kobiety” Skansen Teatralny

W związku z dużym państwa zainteresowaniem przedstawiony zostanie ponownie spektakl Skansenu Teatralnego  “Siedem nocy z życia kobiety”. Zapraszamy w piątek 10 marca do Klubu Jutrzenka w Kicinie oraz w niedzielę 12 marca do Klubu Iskra w Promnicach. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasach GOK Sokół w Czerwonaku oraz w biurze GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach. 

W centrum zainteresowania Teatru została oczywiście postawiona kobieta i jej różne historie, zwłaszcza nocne, spisane z różnych doświadczeń, życiowych historyjek, anegdot i własnych obserwacji. Kobiety w tym spektaklu będą opowiadać o sobie, o swoich emocjach, o wspomnieniach, o marzeniach, o mężczyznach, o przyjaciółkach, o pracy, o dietach, o nieprzespanych nocach. Wszystkie te opowieści i kobiety spotkają się na scenie w formie kabaretowej, ale z nutką refleksji. Nie zabraknie więc ciętego języka, humoru, pogrywania ze stereotypem, a wszystko to okraszone specjalnie napisanymi piosenkami.

Występują: Małgorzata Abramczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Ewa Jachczyk, Iza Jarczyk, Ada Kozak, Małgorzata Kościelniak, Dorota Marciniak, Małgorzata Wasilewska.

Autorką scenariusza spektaklu jest Dorota Garczarek, a reżyseruje go Anna Rozmianiec.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
X