Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

SIDA – warsztaty taneczne w sierpniu

SIDA – SUMMER INTENSIVE DANCE ACADEMY

Serdecznie zapraszamy na 11 edycję Summer Intensive Dance Academy, która odbędzie się w dniach od 26 do 31 sierpnia!!! Projekt składa się z tygodniowych warsztatów tanecznych z różnymi choreografami oraz finałowego spektaklu na scenie Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach 31 sierpnia. Od kandydatów do projektu wymagane jest przygotowanie taneczne oraz otwartość na pracę w różnych stylach tanecznych. ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ: https://forms.gle/coXh37BVvbWukQbDA

Zajęcia będą się odbywać w podziale na następujące grupy:

  • grupa 1 średnio zaawansowana otwarta, młodzież, dorośli. Zajęcia codziennie od 15:00 do 20:30 w podziale na 5 lekcji dziennie: taniec współczesny, boadway jazz, modern jazz, technika ruchu, kompozycja tańca. Kurs zakończony spektaklem 31 sierpnia.
  • grupa 2 KIDS tylko dla dzieci DO 12 lat, grupa otwarta, zajęcia codziennie od 9:30 do 14:00 w podziale na następujące zajęcia: rozciąganie i ballet barre workout, videoclip, dance, broadway jazz, modern jazz. Kurs zakończony spektaklem 31 sierpnia.
  • grupa 3 zaawansowana ZAMKNIĘTA (tancerze zaawansowani). Obowiązuje rekrutacja na podstawie nadesłanych filmów tanecznych (solo do 2 minut w dowolnej technice). Zajęcia codziennie od 10:30 do 21:00 w podziale na następujące techniki: (taniec klasyczny, technika point, wariacje baletowe, taniec współczesny, modern jazz, broadway jazz, technika ruchu, kompozycja tańca, contact improvisation, repertuar. Kurs zakończony spektaklem 31 sierpnia.

Pedagodzy prowadzący zajęcia: Witold Jurewicz, Anna Beker, Paulina Figińska, Piotr Jeznach, Marlena Bełdzich, Magdalena Kluch, Magdalena Matusiak-Mendel. Organizatorzy: Jazz Dance Studio – Anna Beker, Gminny Ośrodek Kultury Sokół

Udostępnij

X