PREMIERA “Siedem nocy z życia kobiety” Skansen Teatralny

GOK Sokół zaprasza na premierowe prezentacje spektaklu Skansenu Teatralnego “Siedem nocy z życia kobiety”. Autorką scenariusza jest Dorota Garczarek, a spektakl reżyseruje Anna Rozmianiec.

22 października zapraszamy na godzinę 19:00 do sali GOK Sokół w Czerwonaku, a 23 października do Klubu Kogucik w Potaszach, również na godzinę 19:00.

W centrum zainteresowania Teatru została oczywiście postawiona kobieta i jej różne historie, zwłaszcza nocne, spisane z różnych doświadczeń, życiowych historyjek, anegdot i własnych obserwacji. Kobiety w tym spektaklu będą opowiadać o sobie, o swoich emocjach, o wspomnieniach, o marzeniach, o mężczyznach, o przyjaciółkach, o pracy, o dietach, o nieprzespanych nocach. Wszystkie te opowieści i kobiety spotkają się na scenie w formie kabaretowej, ale z nutką refleksji. Nie zabraknie więc ciętego języka, humoru, pogrywania ze stereotypem, a wszystko to okraszone specjalnie napisanymi piosenkami.

Występują: Małgorzata Abramczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Ewa Jachczyk, Iza Jarczyk, Ada Kozak, Małgorzata Kościelniak, Dorota Marciniak, Małgorzata Wasilewska.
Bilety w cenie 10,00 zł można kupować GOK Sokół w Czerwonaku oraz w biurach GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach.