Wybierz kulturę
wybierz GOK SOKÓŁ!

Pracownia dla dzieci w wieku 5 do 6 lat

Uważamy że twórczość plastyczna dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jest jedną z najcenniejszych form jego działalności. Jako źródło dobrej zabawy, radości, jest jednocześnie najbardziej podstawową formą nauki oraz zdobywania wiedzy o otaczającej go rzeczywistości. Udział dziecka w naszych zajęciach uczy czynnego myślenia, przyczynia się do rozwoju samodzielności i pomysłowości.

Twórcze Zajęcia dla Najmłodszych swoją różnorodnością rozbudzają zainteresowania dziecka, wyrabiają umiejętności plastyczne i zapoznają z kulturą plastyczną. Stawiamy na ekspresję dziecka, rozwój jego twórczej inicjatywy i pomysłowości, a przede wszystkim wzmacniamy jego wiarę we własne siły, pobudzając rozwój umysłowy i emocjonalny. 

Na zajęciach nauczymy się między innymi jak zorganizować swój mały warsztat artystyczny, wyrażać siebie poprzez swoje prace, poznać czym jest sztuka, zaznajomić się z różnymi technikami i przyborami, a przy tym będziemy odkrywać i eksperymentować, dobrze się przy tym bawiąc.

Czy wiesz jaki piękny jest otaczający nas świat i jak można przedstawić go za pomocą plastyki? jak można namalować swoje przeżycia? czy można wykleić pory roku, a narysować „Co się kłębi w mojej głowie”? Czy kiedyś próbowałeś eksperymentować z kolorami? i co to jest właściwie tworzywo plastyczne? Czy potrafisz powiedzieć coś więcej niż „łał” oglądając PRAWDZIWE dzieła sztuki?!?!.

Ćwiczymy pamięć, swoje zdolności, siłę wyobraźni i kreatywność.
Rozwijamy i wspieramy ogólny rozwój dziecka, umożliwiamy poznanie świata zgodnie z jego potrzebami, zainteresowaniami i dążeniami.

zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 5 do 7 lat.
warsztaty odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 14:45 do 15:45

Koszt: cennik

Opłaty można dokonać przelewem, na nr konta: (PKO BP) 72 1020 4027 0000 1902 1369 0922, tytułem: nazwisko/rodzaj zajęć/filia/nr CKDR*jeśli dotyczy uczestnika

Honorujemy Czerwonacką Kartę Dużej Rodziny* (zniżka -50%)
Zapisy tradycyjnie startują 1 września 2023– szczegóły dotyczące zajęć jak i sposobu zapisu na stronie www.gok-sokol.pl oraz na FB.

Zajęcia w ramach poszczególnych pracowni rozpoczynają się od 25.09.23r.

Zajęcia prowadzi Joanna Synowiec. Studiowała Pedagogikę na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka Wydziału Artystycznego w Colaiste of Stiofan Naofa w Cork, Irlandia, gdzie szkoliła się  w pracowni  Rzemiosła i Ceramiki Artystycznej  pod czujnym okiem  prof. Stefanie Dinkelbach, doskonałego pedagoga i artystki z wieloletnim uznaniem.
Jej prace wystawiane były na międzynarodowych wystawach  w Cork Vision Center oraz Cork County CC. Obecnie studentka Wzornictwa w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Jej wielką pasja jest StreetArt i graficzna forma przestrzenna. Animatorka czasu wolnego,  człowiek który realizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Regulamin zajęć

Klauzula informacyjna

lipiec, 2024

pon

wto

śro

czw

pią

sob

nie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak Wydarzeń

Newsletter

X